border collie Doggone

Kwiecień 2015 - sezon czas start!

03:04Natalia

Zaczęliśmy sezon! Taka radość, dni są coraz dłuższe, a czas spędzany z psami czymś najcudowniejszym na świecie! Na początku kwietnia Sławek z dziewczynami był na zawodach w Majetinie. Z Tintą zajęli 3 miejsce w Super Mini distance :D Iso była na pierwszych zawodach frisbee - szalała z Kiją i Tripem i socjalizowała się na maxa :D
Tydzień później sobotę Tinta i Lomo uczestniczyły w zawodach dogtrekkingowych w Lublińcu :) Zostały wypożyczone i dzielnie przebiegły 16 km :) Ja sama niestety jeszcze nie mogłam w nich uczestniczyć, miałam pod opieką Su oraz Iso na social :) Spędziłyśmy razem z Patrycją cudny dzień :) Nawet przygody z samochodem nie zatrą tego wspomnienia :) Napewno wrócę kiedyś w te rejony, ponieważ są cudowne!
W niedzielę całą ekipą szaleliśmy w Madzonie, czyszcząc pufy, piekąc kiełbaski i ciesząc się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Najlepsza ekipa psich freaków <3
Następny weekend to zawody Zydlohovice. Było bardzo wietrznie, wręcz urywało głowy, ja telepałam się z zimna. Nie udało nam się stanąć na podium, ale każde zawody to nauka na przyszłość. Natomiast udało nam się znaleźć tani nocleg w okolicy - hostel alfa Pohorelice. Warunki znośne - 100 kc za psa, a to naprawdę tanio w porównaniu do innych hosteli w których śpiewali 8 euro za psa! Fotki z tego wypadu czekają jeszcze na obróbkę...a jest na co czekać bo wyszły boskie. Jedynie porównanie dzieciaków - Kia i Iso :) Jeszcze kilka miesięcy temu na sylwestrze to były małe kuleczki, teraz to już podrostki :)
Następna atrakcja to wypad na owce! Iso na socjal, Tinta towarzysko, Lomo na poważnie. Jestem pod wrażeniem stanu umysłu w którym się znajdowała i dumna, bo wiem, że jeszcze dużo z niej wyciągnę. Moje marzenie to móc częściej robić takie wypady, spojrzenie na psa z tej prymitywnej strony do której został stworzony zafascynował mnie totalnie... 
Lomo już raz miała kontakt z owcami, jednak teraz dwa wejścia były całkiem inne, szybko włączyła się w tryb pracy, a ja poczułam jej spokój. Dalej nie umiem wyjść z wrażenia :)
Jeszcze kwiecień się nie skończył,a tak dużo się działo w naszym życiu... pieski szczęśliwe, my też! Pełni nowej pozytywnej energii....teraz tylko działać :)

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Aktywnie i ciekawie rozpoczeliście wiosne! przepiękne foty :)
  MY BLOG

  OdpowiedzUsuń
 2. Trafiłam przypadkiem, myśląc "a, ciekawe co u Tinty" i proszę bardzo, trafiłam! Gratuluję osiągnieć i dwóch następnych przytulaków!
  Pozdrawia siostra z miotu, Rita z pańcią! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aaaa !! <3 Często się zastanawiam co u Rity! Strasznie jestem ciekawa jak wygląda, mam nadzieję, że jest zdrowa i w świetnej formie! Jeśli masz fb - plis napisz do nas i wyślij chociaż jedno zdjęcie Rity!! https://www.facebook.com/tintalomoiso ściskamy siostrę miotową!! i pozdrawiamy ciepło! :)

   Usuń
 3. Coś pięknego obserwować psa przy pracy... zazdraszczam pasienia pod okiem profesjonalistów!


  Pozdrawiamy!
  Śledź też pies

  OdpowiedzUsuń

Popular Posts

Flickr Images

Formularz kontaktowy