border collie DCDC Poznań 2014

DCDC Poznań 2014

00:03Natalia

Nasz drugi start :) Troszkę mniejsze emocje, wiedziałam, że mogę zaufać Lomo, bo przecież już dała radę :) Ambitnie w ciągu dwóch tygodni miałam plan uwarunkować sobie wykonywanie technik rzutowych, o których we Wrocławiu zapomniałam przez stres :)
Pierwsza konfrontacja  z rzeczywistością w Poznaniu -wiatr :P Postanowiłam odwrócić początek, tak aby overhand`a nie rzucać pod wiatr, bo wiedziałam, że jak go podniesie, będzie mega trudny do złapania dla Lomo. Wniosek jeden, treningi na wietrze - czas zacząć :D Wszystkie dyski nie złapane to niestety mój brak rzucania w takich warunkach.. I następny problem do analizy - przemyśleć lepiej jak rozmieścić dyski, przez zmianę kierunku, zgubiłam kupkę! Pomimo trudności większość elementów udało się zrobić - i udało się - najlepszy free <3 Plus znów ten stres... czy ja rzucę tossa...
Jak wyszłam na środek i usłyszałam, że mam do rzucenia 10 ptk, to przez moją głowę przeszła myśl...znając życie to ich nie rzucę :D Tak więc..zaskoczyłam samą siebie rzucając 21,5 ptk ! I tak oto zajęłyśmy z Lomunia I miejsce w kategorii Starters!
Koniec o mnie....teraz o Sławku :D Tym razem w tossie miał 3 psy - Tinte, Lomo i debiutującego Sorina! Po pierwszej rundzie cała 3 znalazła się na wysokim miejscu łapiąc po kolei 22,5, 23 i 20,5 ptk :D Sorinek ze Sławkiem zakwalifikowali się nawet do finałów Record Chase - zajmując 4 miejce :) W niedzielę Sorin złapał 23 ptk! Tinta 23,5, a Lomo znów 23! Tak oto, Sławek miał dogrywkę sam ze sobą :D Którą wygrała Lomunia - III miejsce Super Pro Toss&Fetch :D Tinta na IV miejscu.
Freestyle z Tintą tym razem nie był szczęśliwy, Tinta nie złapała 9 dysków - wiele z nich było do złapania...przeanalizujemy, pomyślimy :)


You Might Also Like

2 komentarze

  1. Wasz freestyle z Lomo był genialny :). Widziałam co prawda tylko na YouTube ale bardzo mi się podoba. Sławkowi z Tintą też super poszło.

    OdpowiedzUsuń

Popular Posts

Flickr Images

Formularz kontaktowy