Sielinko 2013

04:25Natalia

Weekend pełen pozytywnych emocji. Chociaż było niesamowicie zimno, padało, dopisywał nam humor. Dużo dobrych dusz, pełen relaks i naprawdę sielska atmosfera.
Pogoda była kapryśna, wiatr w połowie boiska zmieniał swój tor, psy całe mokre. W tym dniu toss nie poszedł oszałamiająco, psy miały naprawdę trudne warunki. Za to podium dog dartbee całe dla nas :D Tu sprawdziło się także to, że Sławek ma większe wyczucie do Tinty niż do Lomo jeżeli chodzi o celność - 3 miejsce ;D
Tego dnia Lomo ujrzała pierwszy raz w życiu owce. Tinta niestety pod koszarem nie wykazała znikomego zainteresowania, poszła jeść trawę, więc nie brałam jej do środka. Natomiast Lomo pierwsze wejście było w dużym pobudzeniu (nie byłam zdziwiona :P ) pod koniec trochę się uspokoiła i było widać przebłyski.
http://www.youtube.com/watch?v=Kba8QybWvUY&feature=youtu.be

 Wieczór jak zwykle w super atmosferze, natomiast poranek zgotowały nam psy rewelacyjny :P
 Po całym dniu zapierdzielania o 5 nad ranem Jena, Ha i Lomo postanowili się bawić w trójkę i zrobić nam rewelacyjną pobudkę. My ledwo żywi, psy totalnie zregenerowane.
Quad w super klimacie, następnie Time Trial - konik Konika :D Przebieg 16 sec - czyli dosyć dobrze, gdyby przy oddawaniu podała dokładniej dysk byłoby napewno o wiele szybciej. Przy równoległych kilka błędów i 3 miejsce, ale wszystko jest do dogrania :)


Następnie drugie podejście Lomo do owiec, z racji mojego totalnego nieogarnięcia w koszarze została z nią Agnieszka. Byłam w głębokim szoku jak ogon zszedł na dół a ona zaczęła zaskakiwać o co chodzi... widok psa w takiej sytuacji ukazuje jego całkiem inny obraz. Widziałam, że ona nie wie co się do końca dzieje, gdzieś tam instynkt mówił co ma robić ale przychodziła się upewnić, że jest dobrze. Niesamowite przeżycie :)
Wyjechaliśmy w świetnym humorze, zadowoleni....jedziemy, a a tu dziwny hałas.... złapaliśmy kapcia! :D Jeszcze nigdy nie widziałam, tak wesołej wymiany koła ;) nawet to nie popsuło nam humoru :)

You Might Also Like

0 komentarze

Popular Posts

Flickr Images

Formularz kontaktowy